Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi

1 Yaş Sınırlaması
1.1. 18-13 Yaş arasındaki oyuncu adaylarının ebeveyn isteği dışında sisteme kayıt olmaları yasaktır.
1.2. 13 Yaş altındaki oyuncu adaylarının sisteme kayıt olması kesinlikle yasaktır.
1.3. Oyun içerisinde tespit edilen 13 yaş altı oyuncuların hesapları kişinin belirtilen yaşını doldurana kadar kapatılacaktır.
2 Ücretsiz Oyun
2.1. Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabildiği gibi, yardımcı nesnelerin kullanımı, belirtilen fiyatlarda ödeme yapılarak sağlanabilmektedir.
2.2. Ödeme yapan kişi herhangi bir sebepten dolayı ceza alırsa veya kapatılırsa hak talebinde bulunamaz.
2.3. Yardımcı nesneler için kesinlikle değişim ve soyulma olaylarında iade yapılmayacaktır.
3 Engelli Hesaplar
3.1. Kullanıcıların hesapları, süreli veya süresiz kapatılma cezalarını aldıklarında oyun içinde faydalandıkları yardımcı nesnelerin kesinlikle iadeleri yapılmaz.
3.2. Destek sistemine gönderilen sahte video ve benzeri unsurlar için tarafların başlatacağı hukuki işlemlerde TitanMt2 yönetimi sorumlu değildir.Sorumluluk, öğeyi gönderen oyuncu ve kapatılan oyuncunundur
3.3. Oyun Yöneticileri uygun görmediği bir oyuncunun hesabını sebep belirtmeksizin kapatabilir.
3.4. Oyun Yöneticileri oyunun huzurunu bozduğunu veya oyuna yarayışlı bir şey yapmadığını gördüğü veya tespit ettiği kullanıcıların hesaplarını sabep belirtmeksizin kapatabilir.
3.5. Hesabı kapatılan kullanıcılar sebebi olsun olmasın hiç bir şekilde hak savunamaz.Bu gibi durumlardan TitanMt2 yönetimini sorumlu tutamaz.
4 Hile Kullanımı
4.1. Hile kullanımı yasaktır.
4.2. Hilenin çeşidine göre cezalandırılma yapılmaktadır.
5 Hakaret / Küfür
5.1. Hakaret / küfür yasaktır.
5.2. Yasaklama Süresi hakaretin yaşandığı yer, şikayetçi oyuncu sayısı ve hakaretin boyutuna göre yetkililer tarafından değerlendirilerek verilir.
5.3. Küfür ve hakaret eden oyuncuların gerek hesapları kapatılmaktadır, gerekse süreli veya süresiz konuşma bloklaması (chat ban) atılmaktadır.
6 Bug Kullanımı
6.1. Oyun açıklarından yararlanmak yasaktır.
6.2. Eğer herhangi bir oyun açığı tespit eder ve bunu rapor etmek isterseniz : TitanMt2 - Destek Sistemine gönderebilirsiniz.
7 Hesap Paylaşımı
7.1. Hesap paylaşımı yasak değildir. Hesap paylaşımı sonucunda oluşacak sorunlardan TitanMt2 Yönetimi sorumlu değildir.
7.2. Hesabın veya oyun içindeki herhangi bir eşyanın, başka kişi ya da kurumlara Ücret (TL, $, EURO vs) veya Ejder Parası (EP) karşılığında satılması ve alınması kesinlikle yasaktır.
7.3. Hesapların takası durumunda hiçbir Oyun Yetkilisi sorumlu tutulamaz. Tarafların kendi aralarındaki meseledir. Sorumluluk taraflarındır.
7.4. TitanMt2 dışı hesap ve item satışları, takasları yasaktır.
8 Dosya Paylaşımı / Hesap Soyulmaları / Eşya Çalınması
8.1. Oyun içindeki diğer kullanıcılardan veya internet bağlantılarıyla alınan dosyalardan gelebilecek olan ve bilgisayarınızda çalıştırıldığında klavyede basılan her tür harf, sayı vb. karakterlerin kaydedilmesi durumunda hesap soyulmaları meydana gelmektedir.
8.2. Hesap ve item güvenliği tamamen kullanıcıya aittir ve bu gibi durumlarda çalınan hesap, nesne vs. geri iadesi söz konusu değildir.
8.3. Eğer ispat edilirse sadece suçlu hesap süresiz kapatılır.
9 Hesap Güvenliği
9.1. Hesap bilgileri oyuncuya özgüdür ve bu bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılamaz.
9.2. Hesap ve item güvenliği tamamen kullanıcıya aittir ve bu gibi durumlarda çalınan hesap, nesne vs. geri iadesi söz konusu değildir.
9.3. Kayıt olurken verilen bilgiler oyuncu sorumluluğundadır.
10 Oyuncular Arası İletişim
10.1. Oyun içerisinde, oyuncular arası ilişkiler sonucu gerçek hayatta ortaya çıkabilecek hiçbir olaydan TitanMt2 Yönetimi sorumlu tutulamaz.
10.2. Oyun içerisinde gerçek hayata yönelik tehditler tespit edilir veya bildirilirse sorumlu hesaplar için gerekli ceza işlemi uygulanır.
11 Hesaplar
11.1. Oyun içerisinde bulunan bütün hesaplar TitanMt2 yönetimine aittir. Yönetim gerekli gördüğü takdirde hesapları kapatabilir, değişiklik yapabilir.
11.2. Kullanım hakkı oyuncuda bulunsada ; hesaplar veya eşyalar gerçek değerler karşılığı 3. bir kişiye satılamaz.
11.3. Başka sitelerde oyundaki itemleri satmak yasaktır.İtemlerin satış hakkı tamamen TitanMt2 yönetimine aittir.Aksi durumda hesaplar süresiz şekilde kapatılmaktadır.Ayrıca satın alan kişi satın aldıktan sonra böyle bir şey tespit edildiğindede hesap kapatılmaktadır.Alıcı hiç bir hak savunamaz.
11.4. Oyunu bırakıyorum gibi cümleler kullanıp oyundan milleti soğutmaya yönelik hareketler süresiz ban sebebidir.Ban hakkı TitanMt2 yönetimine aittir.Ban yiyen oyuncu veya kişiler hiç bir hak savunamaz.
11.5. Başka serverler (oyunlar) arası ticaret kesinlikle yasaktır.Bu serverde verilir şu serverde alınır gibi cümleler kesinlikle yasaktır ve sınırsız ban nedenidir.Ban hakkı TitanMt2 yönetimine aittir.Ban yiyen oyuncu veya kişiler hiç bir hak savunamaz.
12 Nesne Market
12.1. Nesne marketten alınan itemlerin geri iadesi yoktur.Satın alma işlemi yapıldıktan sonra KESİNLİKLE GERİ İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.Satış hakkı TitanMt2 yönetimine aittir.Satın alma işlemi yapıldıktan son kesinlikle geri iade yapılmaz.


Yukarıda belirtilen maddelerde belirtilen durumlarda oluşabilecek hiçbir sıkıntıdan Oyun Yetkilisi sorumlu tutulamaz.
Kurallara aykırı olan davranış ve tutumlara hiçbir şekilde tolerans gösterilmeyecektir.
Kayıt olan, oyuna giriş yapan ve oyun hizmetlerinden yararlanan tüm kullanıcılar Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi kabul etmiş sayılır.
TitanMt2 Yönetimi, Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi'nde belirtilen maddeleri değiştirme hakkını gizli tutar.